top of page
logo.png
סדנאות ארגונים

סדנאות לארגונים ומפגשים פרטיים

סדנאות וימי עיון לארגונים

בקבוצה גדולה או קטנה אדגים איך חקירה של מחשבות שגורמות לנו לצאת מגדרנו יכולה לשחרר אותנו מהכאב ולפתוח בפנינו מציאות חדשה ומיטיבה. הקריזות שלנו מגיעות כשהאיזון מופר, כשהמחשבות שגרמו לנו לקושי, סבל, כעס, חולשה וכדומה, גורמות לסיר הלחץ להתפוצץ. כמה אפשר לשמור בבטן?

ביירון קייטי, מייסדת שיטת "העבודה" מציעה לנו דרך פרקטית לחקור מחשבות שעם הזמן נצמדנו אליהן והחלטנו שהן אמת מוחלטת. מחשבות כמו; אמא שלי לא אוהבת אותי, הבן שלי מזלזל בי, הבוסית שלי לא מעריכה אותי, אני לא בסדר, היא השפילה אותי לפני כולם, השכנה שלי לא מקשיבה לי...

בסדנא חווייתית ופרקטית נכיר ונתנסה יחד בשיטת העבודה של ביירון קייטי.

בסדנא זו אין צורך במצגת או מחשב, אולם משוכלל או פירוטכניקה מסנוורת. מה שנדרש הם דף ועט, הקשבה, ראש פתוח, לב פתוח וגם אומץ לחקור מחשבות ולשים בסופן סימן שאלה- האם זו האמת?

 

בסופו של המפגש המשותף שלנו יהיה לכם/ן כלי מעולה ומשובח שתוכלו ליישם בכל פעם שתזהו מחשבה שלא נותנת מנוח.

משך הסדנא- בין שעה וחצי לשעתיים.

מיקום- בכל הארץ וגם בזום.

מספר משתתפים/ות- כמה שתרצו.

ימי עיון- מפגש של יום שלם 6 עד 8 שעות, בו כל אחת ואחד מהמשתתפים מתנסים בחקירת מחשבות.

יום עיון מאפשר לחוות לעומק כיצד השיטה עובדת באמצעות עבודה בזוגות כשאני עוברת בין הזוגות ומציעה דגשים, תובנות לגבי כל תהליך.

בסוף היום ישנו מפגש מסכם בו אני עונה על שאלות ומדייקת תהליכים ותובנות שעלו בזמן המפגשים. 

לפרטים נוספים וקביעת מועד לסדנא התקשרו: 050-7671967

"מחשבה אינה מזיקה אלא אם כן מאמינים בה... אמונה היא מחשבה שנקשרנו אליה, לעיתים במשך שנים רבות." ביירון קייטי, לאהוב את מה שיש

פגישות הנחייה אישיות בשיטת העבודה של ביירון קייטי

מוזמנות ומוזמנים לקבוע ליצור קשר ולקבוע פגישת הנחיה - אפשור.

תוכלו להגיע למפגש עם סיטואציה ספציפית שהרגשתם/ן בה לא נוח, סבל או כל תחושה לא נעימה אחרת שתרצו לחקור.

- מיקום המפגשים במבשרת ציון או בזום.

- משך כל מפגש הוא שעה וחצי.

- עלות מפגש היא 250 ש"ח. 

- בתשלום מראש על שמונה מפגשים העלות היא 1750 ש"ח בלבד התקפים לחצי שנה.

כל כמה זמן כדאי להגיע למפגש? קייטי מציעה לעשות את העבודה בכל בוקר. לאחר כמה מפגשים תוכלו להרגיש בנוח גם לחקור בעצמכם. 

אני ממליצה להגיע למפגשים מינימום פעם בשבוע כדי להטמיע את השפה והלך המחשבה. מניסיוני כשיש נושא מעיק שמשאיר אותנו בלופ טורדני כדאי ליצור מומנטום של סדרת מפגשים גם פעמיים או שלוש בשבוע.

כשנפגש נברר יחד כל נושא, ביחס לפניות שלכם/ן, הרגשית והפיזית ונתאם יחד את תדירות המפגשים.

- מה נדרש? לא מעט. "העבודה" כשמה כן היא. עבודה. היא תיצור עבורנו בהירות כשנבוא עם לב פתוח להרגיש ולבדוק רגשות שלא חווינו קודם ביחס לסיפור שיצרנו סביב המחשבות שלנו. היא דורשת מאתנו ראש פתוח כדי שנוכל לצאת מהלופ שמסתחרר לנו בראש. וכן, גם אומץ להיכנס פנימה ולחקור את האמת שלנו בלי להתייחס לציפיות מהחברה סביבנו על הדרך בה עלינו לחשוב, להתנהג ולהרגיש.

חוויתי אותה כנוסחת קסם, כעזרה ראשונה גם על עצמי וגם עם מאופשרים ומאופשרות. חוויתי אותה כמסע מתמשך של חקירת עומק שאפשרה לי ולמאופשרים/ות לחיות מתוך מצב תודעתי חדש, מרענן ושונה. בביטחון וברוגע.

פגישות אישיות

"שום מחשבה מלחיצה לא תשרוד נוכח חקירה כנה" ביירון קייטי, תודעה חוזרת הביתה

המלצות

משתפת על המפגשים שלי עם עידית. המפגשים היו מכילים  והונחו על ידי עידית באופן מרשים,  השיח התקיים בגובה העיניים תוך כדי שעידית מכוונת לפי שיטת העבודה של ביירון קייטי.  נתרמתי מהמפגשים ומצאתי את עצמי משתמשת בשיטת העבודה גם לאחר מכן בסיטואציות יומיומיות. עידית אישה מיוחדת, נעימה ומקצועית. ממליצה בחום! ע.

עידית מאפשרת עם לב ענקואנרגיות טובות של חום ואהבה.נותנת יחס מכל הלב והנשמה ומאוד קשובה, סבלנית ואכפתית.ממליצה בחום להתנסות בחוויה מעצימה, משחררת וטובה. ר.

פגשתי את עידית לפני כחצי שנה ודרכה התוודעתי לשיטת ביירון קייטי.
עידית הדריכה אותי באופן פשוט ועמוק כאחד וגרמה לי לאמץ פרספקטיבה חדשה לגבי סיטואציות שונות שהטרידו אותי באותה התקופה וליוו אותי לאורך זמן. למדתי תוך כדי עבודה עם עידית לשחרר מקומות שהעיקו עלי מתוך הבנה שהרבה מהקושי והתיסכול המלווים אותי יש ביכולתי להרגיע ולהבין שלא הכל בחיים הוא בשליטתי ועם זאת מה שבשליטתי היא הדרך בה אני תופסת וחווה אירועים ומערכות יחסים בחיי. עידית בדרכה הצנועה והלא שיפוטית ועם זאת חברית ומאפשרת הצליחה לתת לי מקום בטוח להפתח ולהתנסות בשיטת ביירון קייטי.
ממליצה בחום!

גלית

ממליצה בחום על עידית וגנר , יצא לי להיות מאופשרת שלה מספר פעמים , והחוויה שלי היתה נעימה חמה עוטפת ומשחררת.עידית מחזיקה מרחב נעים וללא פשרות , עם עיניים טובות ולב אוהב , הצלחתי לפרום מחשבות שהטרידו את מנוחתי , ויחד עם המרחב השליו של עידית הצלחתי להרגיש חופשיה ושמחה  יותר:))

סמדר

הגעתי לעידית בשלב בחיים בה עבדתי בעבודת חלומותיי (מבחינה מקצועית) אבל, עם מעסיק שיצר סביבת עבודה רעילה. היה לי קשה לשחרר את העבודה ולפנות ליעד הבא בחיי מחשש שלא אמצא עבודה בכירה כזו הן מבחינת השכר והן מבחינת התפקיד. הרגשתי שכבר יצרתי לעצמי מעמד וקשרים בתחום. הגעתי לעידית למספר מפגשים ובדרך מקצועית מאד היא הובילה אותי בשיטת העבודה להבנות שהתעלמתי מהן והבנות שאני יכולה להמשיך לשלב הבא בחיי. 
עידית מאד קשובה, גמישה וסבלנית בדרכה הטיפולית ולמרות שהייתי ספקנית עם שיטת העבודה, הצלחתי לראות ולהבין דברים שקודם התכחשתי להם . בעקבות המפגשים, אזרתי אומץ לעזוב את המשרה. לאחר חודש וחצי מצאתי את עבודת חלומותיי, משודרגת מהמשרה הקודמת ועם רצון לקום כל בוקר ליום עבודה חדש. תודה, עידית!!

"הביקורת שאני שומעת באופן קבוע על העבודה היא שהיא פשוטה מידי"
ביירון קייטי, לאהוב את מה שיש

bottom of page